Mária O., Slovensko – chýbajúca slizničná imunita

Som matkou 3 detí vo veku 15, 9 a 6 rokov, dvoch dcér a jedného syna. Ako nastúpil môj syn do škôlky, začalo naše utrpenie, ktoré vcelku trvá už necelých 7 rokov. Najprv to začalo obyčajnými soplíkmi, pokračovalo neutíchajúcim kašlom, horúčkami. V terapii bola zahájená najprv podporná liečba. No nezostalo to len pri bežných škôlkárskych chorobách. Začali pribúdať bakteriálne infekcie s postihnutím prínosových dutín – sinusitídy, laryngitídy, bronchitídy. A pridružili sa aj alergie. Nikdy to nezostalo pri chorobe môjho syna len u neho samotného. Vždy nakazil aj moje ďalšie dve dcéry, mňa aj môjho manžela. Posledná moja materská dovolenka s najmladšou dcérou sa postupne zmenila na nočnú moru. Pretože len čo sa vystrábil z choroby môj syn, ochorela jedna dcéra a za dva dni ďalšia dcéra. No a nakoniec my s manželom sme boli posledné obete. No a hneď po našom vyzdravení išlo ďaľšie kolo, ktoré začal môj syn.  

Takto sa to u nás točilo dokola necelých 7 rokov, na antibiotikách sme „frčali“ 1-2x do mesiaca. Možno sa to bude niekomu zdať banálne, že sú to len bežné detské choroby, ale nie je to tak. Pretože, aby každé moje dieťa užívalo 10-12 antibiotík do roka, to sa mi zdá pre malý vyvíjajúci organizmus priveľa. Nikdy to bez liečby antibiotík neprešlo, mali hodnoty CRP nad 100 a vo výteroch sa vždy potvrdili bacily ako branhamella cataralis, streptokoky, stafylokoky, haemophyllus influeze, a iné. Tak sme samozrejme hľadali pomoc u imunológa.

Po dôkladných opakujúcich sa krvných testoch sa potvrdila znížená tvorba protilátok. Nebolo to ale v takom rozsahu, že by mohli mojim deťom naordinovať ľudské imunoglobulíny, pretože tie prepláca poisťovňa len tým pacientom, ktorý majú v krvi nízku hladinu protilátok, čo moje deti nespĺňali, lebo mali len na hranici nízke hodnoty. Imunológ nám potvrdil, že deťom chýba slizničná imunita a preto ich každý bacil premôže, ktorý sa objaví na sliznici nosa, či hrdla. A tak im predpisoval iné tabletky a tie mali taký efekt, že pokiaľ ich užívali, ešte sa ako-tak udržali zdraví, ale keď ich doužívali a bola 28 dňová pauza, tak ochoreli, čiže sa nám skrátili množstvá antibiotík na 7-8 do roka. Ja ako zdravotná sestra, keďže niečo viem o škodlivosti antibiotík, som sa nikdy neuspokojila s týmto zdravotným stavom mojich detí. A preto som hľadala rôzne alternatívy. A tak som skúšala potravinové doplnky ako napríklad: Aloe vera, Kryll olej, olivový olej, rôzne probiotiká, vitamíny C, B, A, D, E, med, propolis, inhalácie s ampulkami, preplachy nosa morskou vodou, bio- kolostrum tekuté, dokonca aj sáčky Biobran. Nič nám nepomáhalo. Bola som zúfalá a bezmocná. Antibiotík sme sa nemohli zbaviť, deti vymeškávali neskutočne veľa hodín zo školy a ja som nemohla ísť pracovať, hoci som veľmi chcela, lebo na drahú podpornú liečbu už nezostávali peniaze. Lenže kto by zamestnal matku, ktorá by bola ustavične doma s chorými deťmi? Nikto. Boli sme v začarovanom kruhu, z ktorého sa nedalo vystúpiť.

Moja priateľka mi jedného dňa, keď som sa pred ňou rozplakala, darovala 120 tabliet penoxalu v 100 mg balení. Že to mám vyskúšať dávať deťom. Poviem pravdu, že po toľkých potravinových doplnkoch čo som vyskúšala bez efektu, som to ani nechcela prijať. Nakoniec ma presvedčila s tým, že keď to nebude pomáhať tak nemusím v liečbe pokračovať. Tým menším deťom som dávala polovičné dávky 2x50mg a staršej dcére 2x100mg.

Počas užívania som spozorovala, že deti ani raz nezakašľali, lepšie sa im dýchalo, žiadna nádcha s bacilovými zelenými, či žltými soplíkmi. Tak som po doužívaní penoxalu, prosila kamarátku, aby mi ešte zohnala ďalšie balenie. Po doužívaní som si objednala aj ja ďalšie balenie a tak ho užívame aj my s manželom od apríla 2019, a naše problémy sú preč. Deti od tej doby nebrali ani jedny antibiotiká! To je celých 5 mesiacov!!! Takúto dobu bez antibiotík považujem za skutočný ZÁZRAK! Som nesmierne vďačná mojej priateľke. Bez nej by naše trápenie neskončilo. A samozrejme Veľká vďaka Vám, čo Penoxal vyrábate! Vďaka Vám môžeme znova žiť a ja môžem konečne chodiť do práce! Konečne si veľmi užívame život bez chémie – antibiotík!

Přečtěte si další příběhy

Informace k článku:

Popsaný příběh je pravdivý a byl napsán paní Máriou. Pokud byste se chtěli s paní Máriou spojit či popovídat, napište nám a rádi vám předáme kontakt, který však slouží výhradně pro účel Vašeho dotazu, nikoli předání dalším osobám či veřejného šíření. Všem vám upřímně přejeme hodně zdraví.

Jak Penoxal pomáhá při oslabeném organismu?

Penoxal je přírodní doplněk stravy obsahující unikátní patentovanou látku Biocol, jejíž pozitivní vliv na imunitní systém je navíc podpořen betaglukanem z hlívy ústřičné a vitamínem C. Penoxal podporuje činnost především B a T-lymfocytů – bílých krvinek stěžejních pro imunitní reakce, reguluje smrt poškozených a nemocných buněk, napomáhá správné činnosti trávicího traktu, zmírňuje příznaky mnoha onemocnění a celkově harmonizuje fungování organismu, čímž přispívá k pocitu pohody. Neovlivňuje účinky jiných léčiv a při dlouhodobém užívání a vysokém dávkování nevykazuje žádné toxické, ani jiné negativní účinky., což ve svém vyjádření o Penoxalu potvrzuje MUDr. Anna Galambošoválékarník PharmDr. Tomáš Arndt a další lékaři. O zkušenostech uživatelů Penoxalu se můžete více dočíst ZDE.

Sdělte nám svůj příběh.

Pomůžete tak ostatním a my Vás odměníme.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Penoxal posiluje imunitu

Penoxal100% přírodní složení obohacené o vitamín C a beta glukan, které přispívá k nomální funkci imunitního systému.

ADRESA

BIOCOL PHARMA a.s., Tomkova 180/11 500 02, Hradec Králové, Česká republika

Penoxal je vyroben z přírodního mikroorganismu, řadí se mezi medicinální léčivé houby. Účinná látka Biocol je vyrobena patentovaným způsobem formou moderní biotechnologické výroby.

Copyright © 2022 Penoxal

X
Add to cart